Metrika
Reklamı Kapat

Berkan Kutlu G.Saray'a 12 milyon euro kazandırdı! - GS Haber

Berkan Kutlu G.Saray'ın Karagümrük maçındaki son golü atarken daha önce transferde takımına 12 milyon euro kazandırdığı ortaya çıktı. - GS Haber

G.Saray'ın Karagümrük'teki son maçında galibiyet golünü atan Berkan Kutlu'nun daha önce transferde GS'ye büyük miktarda katkı sağladığı ortaya çıktı. Sacha Boey'in transferinde de bu var...

BERKAN KUTLU 12 MİLYON EURO KAZANDIRDI

Türkiye gazetesinin haberine görse Fransız sağ bekin Bayern Münih'e transfer olmak için yönetime karşı tavır alması üzerine Berkan Kutlu'nun müdahale ettiği ve çağrılarına kimsenin cevap vermediği iddia edildi. O dönem Bundesliga devinin teklif ettiği miktar 18 milyon euroydu. İşte tam bu sırada Berkan Kutlu, yakın arkadaşı Boey ile özel görüşmeler yaparak onu ikna etti.

TİMUR AÇIKLADI

G.Saray yönetimi adına müzakerelerde bulunan Erden Timur, bu süreçle ilgili şunları söyledi: "Ben dedim ki, 'Bayern 25'in altında bir teklifle gelirse havalimanından geri dönmek zorunda kalacak. Sacha da ayrılmayı protesto ediyor ve biz de daha sonra konuşarak buna karar verdik."

Bu kadar kazançlı bir transferin gerçekleşmesinde Berkan'ın büyük rol oynadığı ortaya çıktı. Boey'un tutumunu Cimbom'dan yana değiştirmesinin ardından sarı-kırmızılı kulübün kasasına 18 milyon euro değil, 30 milyon euro girdi. Özetle Berkan Kutlu'nun girişimleri ve dostane tavrı ciddi gelir getirdi.

16 May 2024 - 09:24 - Spor