Trabzonlular Yusuf Yazıcı ile gurur duyuyor

Bordo-mavili renklere gönül veren taraftarlar, bir taraftan Yusuf Yazıcı'nın Trabzonspor'dan ve kentten ayrılmasına üzülürken, diğer taraftan da Yusuf'un başarısından ve Trabzon'u Avrupa'da temsil edecek olmasından mutluluk duyuyor.

"O benim bir oğlumdu" diyen ve Yusuf Yazıcı'ya sevgisini yazdığı ve seslendirdiği "Ey gidi bizim Yusuf o ne deyi ne deyi, aldım kara haberi Fransa'ya gideyi. Arkasından aşağı bak saçılan saçılan, gideyi Fransa'ya da o beyük gardaşılan. Yaylaya gideyirim yayla dumanlı dağlar, ben Yusuf'u anganda her gün gözlerim ağlar. Gideyırım peşine boğazım dola dola, olayım Yusuf'uma bana olsun eyvallah. Hadi Yusuf'um gözlerinden öperim. Seveyirim ben seni ne kızım nası nası arkamda asılıyı o Yusuf'un forması." mısralarıyla anlatan Hemdiye Asan, Yazıcı'nın imzalı formasını giydiğini ifade etti.

Asan, formayı Yazıcı'nın kendisine arabasıyla bizzat getirdiğini belirterek, "Yusuf Yazıcı'nın 22 golü var bizde. Yusuf'u çok severdik. Yine de o kadar yüksek makama gitti. O kadar paraya satıldı, gurur duyuyorum onunla. Oğlum gibi severdim onu. Başarılar diliyorum ona ve onunla gurur duyuyorum." diye konuştu.

- Yenidevir Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.yenidevir.com.tr/haber/2985724/trabzonlular-yusuf-yazici-ile-gurur-duyuyor