Gâvurluk Var Oldukça Katliamlar Bitmez

“Öldürdüler, astılar, kestiler, yaktılar, katliamı yaptılar” diye haberleri okuduğunuzda ilk akla kimler gelir?
Neden onlar gelir?
Son yüz yılı ele alalım. Yani 1922-2022 yılları arasını gözden geçirelim.
Teknolojinin hızla ilerlediği yıllar. İletişim araçlarının gelişmesiyle, dünyanın her tarafında olup biteni anında öbür tarafta duyulması ve görülmesi, medeniyetin zirve yaptığına inanılan, aydınlanmanın fazlalığından gözlerin kamaştığı bu asırda öldürülen insan sayısı, yüz milyonu geçiyor ve bunların tamamına yakını Hıristiyan ve Yahudiler tarafından gerçekleşmiştir.

Ortodoks Ruslar, Yugoslavya’dan Kırgızistan’a kadar yirminin üzerinde ülkede, yetmiş milyonun üzerinde Hıristiyan, Müslüman ayrımı yapmadan komünizm adına öldürmüştür.
Hıristiyan Amerika, Kore’de, Vietnam’da, Güney Amerika’da, Irak’ta, Afganistan’da, Suriye’de, elli milyona yakın insanı din ayrımı yapmadan öldürmüştür.

Hatta müttefiki Türkiye’de, darbeler ve sağ-sol çatışmalarıyla on binlerce insanımızı öldürmüştür. Protestan Almanların 1940’lı yıllarda yalnız Yahudilerden beş milyon insanı öldürdüğünün kesin olduğunu kendileri yazıyorlar, toplamının on milyona vardığı söylenir.

İslam tarihinde Mekke’den, Çin’den, Yemen’den, Viyana’dan Kiev’den Endonezya’ya kadar 1400 yıl içinde öldürülen insan sayısı yalnız Protestanların öldürdüğüne denk gelmez. Berke Han’ın Müslüman olmasıyla 1256’dan 1500 yılına kadar Moskova, Kırım, Kiev, Litvanya’yı idare eden Altın Orda (Altın Çadır) devletinin katliam yapmadığının delilini tarih kitaplarından araştırmaya gerek yok.
Şu anda, bu günlerde Hıristiyanların, özellikle Ortodoksların yaşıyor olmaları en büyük delildir. Avrupalılar, yedi yüz yıl süren Endülüs İslam Devleti’nden bir tane Müslüman bırakmadılar.

Geriye gitmeye gerek yok.
Bugün İstanbul şehrinde bütün kiliselerden çan çalmaya devam ederken, Avrupa medeniyetinin kaynağı Yunanistan’ın başkentinde, Osmanlı’nın yaptığı camilerden bir tanesinde bile ezan okunmasına ibadet edilmesine izin verilmemekte.
God, Dieu dedikleri tanrılarına nasıl bir şey olarak inanıyorlarsa O, “Öldürmeyeceksin” diyor ama onlar, öldürmede birbirleriyle yarış ediyorlar.
Afganistan’da önce Rus Ortodoksları, sonra Amerika ve Avrupa Katolikleri Müslüman avına geldiler.
Siyonistler, Yahova (YHVH) tanrılarının, “Öldürmeyeceksin” demesine rağmen son yüz yıl içinde hemen hemen her gün onlarca Müslüman’ı öldürmeye devam ediyorlar.
“Çalmayacaksın” emrine karşı çıkıyorlar, 1922’den beri Avrupa’dan, Amerika’dan, Rusya’dan gelerek Filistinlinin evini yakarak yerine el koyup, yaktığı insanların kemikleri üzerinde yeniden ev yaparak kendine yurt tutmaya çalışıyor ve o günden bu güne kadar öldürmeye devam ediyor.
Bugün bu yazıyı okuduğunuz Perşembe gününde de yine Mescid-i Aksada öldürdüğü insanların haberini okuyacak veya dinleyeceğiz.

Ve her gün para dalaverosyanlarıyla yedi milyarın kasasındaki parasını çalıyorlar.
Yahova (YHVH), God, Dieu tanrılarının dediğini dinlemedikleri gibi, onun oğlu kabul ettiklerinin dediklerini haydi haydi kabul etmezler.

İngiltere ve Avrupa’da bin yıl içinde her devletin öldürdüğü veya sürgün ettiği Yahudiler, öldürmede sınır tanımadılar ve Zekeriyya ve Yahya aleyhisselamları şehit ettiler.
Hatta Hıristiyanlara göre, Allah’ın oğlunu bile öldürdüler.
Bu iki tahrif edilmiş dinin adamları bir konuda anlaşıyorlar: Yahudiler İsa aleyhisselamı öldürdüklerine inanıyorlar, Hıristiyanlar da Yahudiler tarafından öldürüldüğüne inanıyorlar.
Öldürme ve öldürülmede birleşiyorlar.

Kur’an-ı Kerim’de, Rabbimizin Nuh aleyhisselamın Allah’ın şeriatına göre hareket ettiğini, öldürmeyen ama yaşatan gemiyi yaptığını haber verir. Musa aleyhisselamın Tevrat’a göre hareket ettiğini keskin olmayan asa ile başarılı olduğunu bildirir.
Sevgili Peygamberimizin kalbinde, dilinde, tavırlarında Kur’an olduğunu, onu insanlara tebliğ ettiğini, onunla insanları putperestlikten, haramlardan temizlediğini haber verir.
Çıkar yol, insanların hepsinin gönlüne İslam’ın girmesi için çalışmak ve insanlığı, Biden, Putin, Jin Ping gibilerin akıllarına kurban etmemektir.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mahmut Toptaş - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yenidevir Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yenidevir Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Yenidevir Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yenidevir Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.