NETFLİX’ten LGBTİ’ye 60 milyon dolarlık destek!

Sapkınlık küresel sermayenin eliyle tüm dünyaya yayılıyor.

MasterCard, Hollywood, Twitter, Scorp, YouTube gibi dev şirketlerin eliyle tüm dünyayı zehirleyen LGBTİ hareketi, toplumların aile yapısını da açıkça tehdit ediyor. Batılı ülkelerde had safhaya çıkan ve aile yapısını paramparça eden eşcinsellik hastalığı ne yazık ki Türkiye’de de hızla yayılıyor!

Son yıllarda her yıl sözde ‘Onur Yürüyüşü’ adı altında etkinlikler düzenleyen LGTBİ örgütleri, farklı platformlarla da evin içine kadar girdi. Türk televizyonunda, içinde eşcinsel ilişkiyi bariz bir şekilde barındıran dizilerin sayısı her geçen gün artarken, buna internet dizilerinin de eklenmesiyle LGBTİ propagandası giderek arttı! Son olarak da dünyanın en çok kazanan dizi-film platformlarından Netflix’in LGBTİ için 60 milyon doları elinden çıkaracağını açıklaması, sapkınlığın geldiği boyutu gözler önüne serdi.

NETFLİX’TEN LGBTİ’YE 60 MİLYON DOLARLIK HARCAMA

Gelişen teknolojiyle artık iki yaşındaki bebeklere bile internetin kapıları açıkken, yeniçağın eğlence şirketleri de gençleri dizi ve filmlerle kendilerine bağlıyor. Gençlerin en çok zaman harcadığı platformları yakından takip eden LGBTİ örgütleri ise o alanlarda reklam yapmaktan geri durmuyor! Hulu TV, Blu TV, HBO ve Netflix gibi internet dizi yayını yapan platformları aktif olarak kullanan LGBTİ örgütleri, hemen hemen her dizi ve filmde eşcinsel karakterlerin olması için de parayı bastırıyor. Neredeyse her içeriğinde eşcinselliği kullanan Netflix de resmi olarak LGBTİ’nin sponsorluğunu üstleniyor. Geçtiğimiz aylarda Netflix, ABD eyaletlerinden Kuzey Caroline’deki eşcinsel haklarının artırılması için 60 milyon dolarlık harcama yapacağını bildirdi. LGBTİ seviciliği yapmadığı içeriği olmayan Netflix’in Türkiye’de kullanıcı sayısının 170 bin, abone sayısının 65 bin olması dikkat çekiyor. Yüz binin üzerinde kullanıcısı olan platformun izleyici sayısının ise milyonlara yaklaştığı ifade ediliyor. LGBTİ örgütlerinin internet ortamında adeta fink atması ise çocuklar için tehlike çanlarının çaldığını gözler önüne seriyor…

milligazete.com.tr / Senanur Köroğlu

23 Temmuz 2019 - Dünya


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yenidevir Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yenidevir Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.