Metrika
Reklamı Kapat

Ankara’da kritik toplantı: Cem Küçük, Erdoğan için saat verdi

Dün gece ansızın Ankara’da kritik bir toplantı düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Başkanı İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’u acil koduyla külliyeye çağırdı. Toplantının detayları ortaya çıkmaya başlarken Cem Küçük, Cumhurbaşkanı Erdoğan için saat verdi.

Ankara’da kritik toplantı Cem Küçük, Erdoğan için saat verdi
Ankara’da kritik toplantı Cem Küçük, Erdoğan için saat verdi
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MİT Başkanı İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’u dün gece ansızın külliyeye çağırdı. Özel kalemler telefonla aranarak acil olarak davet edildi. Toplantının detayları belirsizliğini korurken hala net bir açıklama yapılmadı. Cem Küçük, Cumhurbaşkanı Erdoğan için saat vererek toplantıdan detay verdi.

Gazeteci Cem Küçük, sosyal medya X hesabından paylaşımda bulunarak toplantının detaylarına değindi.

ERDOĞAN BAZI KİRLİ ELLERİ AÇIKLAYACAK

İşte Cem Küçük’ün o paylaşımı:

Beştepe’de gece yarısı sürpriz zirve! MHP lideri Bahçeli'nin Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne yönelik soruşturmada adı geçen 3 emniyet memuruna yönelik uyarılarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT Başkanı İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile bir araya geldi. "AK Parti Grubu'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün 12.00'de konuşacak. Orada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bazı şeyleri açıklayacağı iddiası var."

Cem Küçük'ün #KirliEller etiketi de dikkat çekti. 

15 May 2024 - 09:01 - Gündem