Metrika
Reklamı Kapat

Tunç Şatıroğlu altın yorumu: Fiyat dalgalanmaları geçici! Beklenen rakamı duyurdu

Tunç Şatıroğlu altın yorumu yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Yatırımcıların sabırlı olması gerektiğini belirten Tunç Şatıroğlu, fiyat dalgalanmalarının geçici olduğunu belirterek gram altın fiyatı için beklenen rakamı duyurdu.

Tunç Şatıroğlu altın yorumu: Fiyat dalgalanmaları geçici! Beklenen rakamı duyurdu
Haber albümü için resme tıklayın

Tunç Şatıroğlu'nun altın yorumu yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Altın yatırımlarında güvenilir kaynaklardan alım yapmanın öneminin büyük olduğunu belirten Şatıroğlu, altın alım-satım işlemlerinde dikkatli olunması gerektiğini vurguladı. 

TUNÇ ŞATIROĞLU GRAM ALTIN FİYATI İÇİN BEKLEDİĞİ RAKAMI DUYURDU

Tunç Şatıroğlu altın yorumu: Fiyat dalgalanmaları geçici! Beklenen rakamı duyurdu

Altın fiyatlarının geleceğine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan ekonomist Tunç Şatıroğlu fiyat dalgalanmalarının geçici olduğunu belirterek gram altın fiyatı için beklenen rakamı duyurdu. FED'in faiz indirimi, jeopolitik riskler ve Çin Merkez Bankası'nın altın talebinin artması, fiyatların yönünde belirleyici faktörler olarak öne çıktığını ifade eden Şatıroğlu, yatırımcılara sabırlı olmaları gerektiğini belirtti. Altın yatırımlarının uzun vadeli bir strateji gerektirdiğini söyleyen Tunç Şatıroğlu, son dönemdeki fiyat dalgalanmalarının geçici olabileceğini ve altının değer kazanmaya devam edeceğini ifade etti.

Ons altın fiyatı için 2450 ila 2500 dolarlık bir hedef belirlediğini söyleyen Tunç Şatıroğlu, gram altında ise 3000 lira seviyelerinin görülebileceğini öngördü.

14 May 2024 - 07:16 - Ekonomi