Metrika
Reklamı Kapat

Peacock'ta bir fiyat artışı daha var! İşte Peacock fiyat listesi

Peacock'ta bir fiyat artışı daha var. Bu yazdan itibaren Peacock'un reklam destekli Premium planı zamlanıyor. İşte Peacock fiyat listesi...

Peacock'ta bir fiyat artışı daha var. Bu yazdan itibaren Peacock'un reklam destekli Premium planı aylık 5,99 dolardan 7,99 dolara, Premium Plus planı ise aylık 11,99 dolardan 13,99 dolara çıkacak .

PEACOCK FİYAT LİSTESİ

Yeni müşteriler için 2 dolarlık artış 18 Temmuz'da yürürlüğe girecek, mevcut aboneler ise fiyat artışını 17 Ağustos'ta görecek. Bu arada yıllık planların fiyatı Premium için 79,99 ABD doları ve Premium Plus için 139,99 ABD dolarıdır. Peacock geçen yıl her iki planında da fiyatları artırdı ve bu, yeni kullanıcılar için ücretsiz üyeliğin kaldırılmasının ardından gerçekleşti.

Peacock'ta bir fiyat artışı daha var! İşte Peacock fiyat listesi

Geçen haftaki ilk çeyrek kazanç sonuçlarının bir parçası olarak Comcast, Peacock'un son aylarda 3 milyon ücretli abone eklediğini ve toplam abone sayısını 34 milyona çıkardığını söyledi. NBCUniversal CEO'su Mike Cavanagh, "Sanırım bizim çok geniş bir yaklaşım benimsememizi bekleyebilirsiniz" dedi. Geçen haftaki kazanç açıklamasında Peacock'un içeriğinden bahsederken "Bu bir spor, orijinal, NBC'nin ertesi gün içerik sunumu , kütüphanemiz ve Pay 1 filmlerimiz." ifadelerini kullanmıştı.

Yayıncılar hizmetlerine daha geniş bir içerik karışımı eklemeye devam ettikçe muhtemelen daha fazla fiyat artışı göreceğiz. Peacock, şifre paylaşımını ikiye katlamanın yolları hakkında hiçbir şey söylemese de Disney ve Max, Netflix'in kervanına katılıyor .

30 Nis 2024 - 20:52 - Teknoloji