Metrika
Reklamı Kapat

Apple AirPod sahiplerinin en büyük sorunları ve çözümleri

Apple'ın AirPods, AirPods Pro ve AirPods Pro Max ile ilgili kullanıcıların en büyük sorunları ve çözümleri...

Apple AirPod sahiplerinin en büyük sorunları ve çözümleri
Haber albümü için resme tıklayın

Bugün ABD ve diğer yerlerdeki kullanıcıları rahatsız eden AirPods sorunlarına bir göz atmak istiyoruz. Apple'ın AirPods, AirPods Pro ve AirPods Pro Max ile ilgili sorunlarla ilgili şikayetler ay boyunca forumlarda ve sosyal medyada ortaya çıkıyor.

Bu sorunlar, Apple'dan manuel düzeltmeler ve/veya yazılım güncellemeleri isteyen AirPod kullanıcılarını hayal kırıklığına uğrattı. Ne yazık ki AirPod'lara yönelik güncellemeler sık ​​olmuyor, bu da kullanıcıların bu sorunları çözme konusunda Apple'a güvenemeyeceği anlamına geliyor.

AirPod sahipleri, kulaklıklarla ilgili sorunlarını anlatmak için Apple'ın resmi tartışma forumlarına gidiyorlar ve işte bu ay gördüğümüz en büyük sorunlardan bazıları:

Bunlar gördüğümüz sorunlardan sadece birkaçı ve Apple forumlarında ve X ve Reddit gibi sosyal ağ sitelerinde çok sayıda başka şikayet var .

İyi haber şu ki, bu sorunların çoğunun manuel düzeltmeleri var. Bunun nedeni, bu sorunların neredeyse tamamının Apple'ın bu cihazları piyasaya sürmesinden bu yana ortaya çıkmasıdır.

Düşük ses seviyesi, bağlantı kopma sorunları, ses sorunları ve AirPod'un çalışmaması durumlarına yönelik düzeltmeler içeren kılavuzlar yayınladık.

APPLE AİRPOD SORUN ÇÖZÜMLERİ

Apple AirPod sahiplerinin en büyük sorunları ve çözümleri

Sorun yaşayan AirPod kullanıcıları ayrıca cihazın en son ürün yazılımını çalıştırdığından emin olmak isteyecektir. AirPods serisinin yazılım sürümleri iOS, iPadOS ve macOS güncellemeleri kadar sık ​​yayınlanmasa da yine de önemlidir.

Yazılım güncellemeleri genellikle performans iyileştirmelerini ve hata düzeltmelerini içerir, ancak ara sıra yeni özellikler de getirirler.

AirPods İÇİN SON GÜNCELLEMELERİN LİSTESİ

AirPods 2, AirPods 3, AirPods Pro 2, AirPods Pro ve AirPods Max için en son güncellemeler şunlardır:

  • AirPods Pro 2 ve MagSafe şarj kutusu (USB-C): 6B34
  • AirPods Pro 2 ve MagSafe ( Lightning ) şarj kutusu: 6B34
  • AirPods Pro: 6A321
  • AirPod'lar 3: 6A321
  • AirPod'lar 2: 6A321
  • AirPod'lar Max: 6A324
  • AirPod'lar: 6.8.8

AirPod'larınızı en son donanım yazılımına nasıl güncelleyeceğinizi bilmiyorsanız kılavuzumuza göz atın. Süreç boyunca size adım adım rehberlik edecektir.

Apple'ın bu AirPod'lara ne zaman yeni yazılım sunacağını bilmiyoruz, ancak şirket Mayıs ayında iPhone, iPad, Mac ve diğer cihazlar için yeni yazılım yayınlamayı planlıyor, bu nedenle önümüzdeki ay yeni ürün yazılımının düşüşünü göreceğiz.

30 Nis 2024 - 20:44 - Teknoloji