Metrika
Reklamı Kapat

Rasim Ozan'dan çarpıcı Acun Ilıcalı iddiası! "Yeni başkan olacak"

Rasim Ozan Kütahyalı katıldığı bir Youtube programında Türk futbolundaki son gelişmelerle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. Kütahyalı, Acun Ilıcalı'nın Fenerbahçe'ye başkan olacağını söylerken, Erden Timur'un yeni yönetimde yer almayacağını ima etti.

Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalında Kenan Taş'ın sorularını yanıtlayan Rasim Ozan Kütahyalı Türk sporunda son dönemde yaşanan gerginliklere dair konuşurken dikkat çeken iddialarda bulundu.

Kütahyalı, Erden Timur'un ailesiyle ilgilenmek istediği için Galatasaray'ın yeni yönetiminde yer almayacağını belirtti.

"ACUN ILICALI GİBİ BAŞKAN OLACAK..."

Erden Timur'un Galatasaray kariyerinin bitmediğini belirten Kütahyalı, şu ifadeleri kullandı:

"Hataları vardır ama seviliyor, onun için ben diyorum Erden Timur'un Galatasaray'a başkan olarak geleceğini ön görüyorum, aynı Acun Ilıcalı'nın Fenerbahçe'ye başkan olarak geleceği gibi" sözleriyle gündem oldu.

"ACUN TFF BAŞKANI OLMALI"

Bence bu sezon bittikten sonra, Tayyip Bey kesinlikle Fenerbahçe ve Galatasaray'ı yan yana almalı. Futbol konusunda hükümetin kardenisini zayıf görüyorum 20 yıldır. Futbol federasyonu daha iyi yapılandırılabilirdi. Bir Premier Lig modeli, ondan dolayı ben Acun Ilıcalı diyorum. Hem Acun Tayyip Erdoğan'a yakındır, hem Acun Tayyip Erdoğan'ı sever hem de dünyayı bilen bir adam, İngiltere'yi avucunun içi gibi bilen bir adam orada takımı var.

"BU ŞEKİLDE GİTMEZ"

Yapılacak şey belli, bu şekilde gitmez tamamen rezalet olmuş durumda şu an yapılacak şey dünyanın en iyi ligi İngiltere Premier Lig modelini kopyalamak hiç ego yapmayalım. Yapmamız gereken bu, bunu da bence gerçekleştirilecek adam Acun Ilıcalı."

09 Nis 2024 - 20:36 - Gündem