Metrika
Reklamı Kapat

Bakan Yerlikaya duyurdu! Bütün polislerimizde olacak dedi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, canlı yayında polisleri memurlarına müjdeyi verdi. Bakan Yerlikaya, "2025'te bütün polislerimizde olacak." dedi

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında dikkat çeken açıklamalar yaptı. Bakan Yerlikaya, gelen soruları cevaplarken polislerimiz için yapılan çalışmadan bahsetti. 

POLİSLERİMİZE 2025 KADAR KAMDERA DAĞITILACAK

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya canlı yayında yaptığı açıklamalarda şunları aktardı,

"İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü, 2 buçuk senede tamamlanacak. İlgili bakanlıklarımız ile çalışmalar gerçekleştirildi. Huzur, Türkiye Yüzyılında kazandırılmış olacak. Uzun zaman boyunca böyle bir ihtiyaç duyuluyordu. Sayın Cumhurbaşkanımız da böyle gördü."
"İstanbul'da en büyük sorunlardan biri trafik. Bu nedenle 2 Bin 500 personel trafik birimlerinde. Asayişte de sayıyı 3 Bin 69 olarak artırdık o da yalnızca şu anlık. Bu sayı daha da fazla olacak."
"Kontrolü artırmış olacağız, huzur uygulamaları da artacak. Her yerde olacak. Kurumlardaki kameralar ile entegre olacağız. Alt yapısını da arkadaşlarımız çalışıyor. 2025'te tüm polislerimizde kamera olacak. Polislerimizin yakasında kamera olacak."

29 Şub 2024 - 07:25 - Gündem