Reklamı Kapat

Tika Uzman Yardımcılığı giriş sınavı duyurusu

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı - TİKA Başkanlığına sözlü giriş sınavı ile Genel İdari Hizmetleri sınıfı 9 uncu derece kadrolara atanmak üzere aşağıda belirtilen öğrenim dallarında ve sayılarda TİKA Uzman Yardımcısı alınacaktır.

TİKAUZMAN YARDIMCILIĞIGİRİŞ SINAVI DUYURUSU(Yukarıdaki mavi renkli başlıklarda bir yerde tıklayıp,sitemizden tüm detaylarıyla okuyabilirsiniz) Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı - TİKA Başkanlığına sözlü giriş sınavı ile Genel İdari Hizmetleri sınıfı 9 uncu derece kadrolara atanmak üzere aşağıda belirtilen öğrenim dallarında ve sayılarda TİKA Uzman Yardımcısı alınacaktır. Müracaatlar 15 Eylül 2014 tarihinde başlayacak olup, 30 Eylül 2014 tarihinde sona erecektir. Yapılan inceleme ve değerlendirmeden sonra mülakata çağrılacak adaylar ve sınav tarihi Başkanlığın web sayfasından ilan edilecektir. Giriş sınavı 13 Ekim-17 Ekim 2014 tarihleri arasında TİKA Başkanlığı Atatürk Bulvarı No: 15 Ulus/ANKARA adresinde yapılacaktır. Gruplar Öğrenim Dalı Kadro Sayısı 1. Grup Fakültelerin İnşaat Mühendisliği (2),Elektrik Mühendisliği (1), Makine Mühendisliği (1),Mimarlık bölümleri (2) 6 2. Grup Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme,İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin İktisat, İşletme,Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler veMaliye Bölümleri 7 3. Grup İletişim Fakülteleri 2 TOPLAM 15 BAŞBAKANLIK' TANSÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMIGİRİŞ SINAVI DUYURUSU (Yukarıdaki mavi renkli başlıklarda bir yerde tıklayıp, sitemizden tüm detaylarıyla okuyabilirsiniz) Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü'nde (Cumhuriyet Arşivi Daire Başkanlığı "Ankara" ve Osmanlı Arşivi Daire Başkanlığı'nda "İstanbul") 3056 Sayılı Kanun'un 35 inci maddesine göre çalıştırılmak üzere, aşağıdaki tabloda bölümleri ve kontenjan adedi belirtilen toplam seksen (80) adet Sözleşmeli Personel alımı için giriş sınavı yapılacaktır. LİSANS PROGRAMLARI ADEDİ 1 Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı, İlahiyat,İslami İlimler, Arap Dili ve Edebiyatı, Fars Dili ve Edebiyatı, Tarih Öğretmenliği,Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliği, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği,Arapça öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği 40 2 Restorasyon, Geleneksel Türk El Sanatları, Kültür ve Tabiat Varlıklarım Koruma ve Onarım,Cilt, Sanat Tarihi 30 3 Arşivcilik, Bilgi ve Belge Yönetimi,Dokümantasyon ve Enformasyon, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları 10

İŞ TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI İŞ MÜFETTİŞİ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVI (Yukarıdaki mavi renkli başlıklarda bir yerde tıklayıp, sitemizden tüm detaylarıyla okuyabilirsiniz)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Genel İdare Hizmetleri Sınıfında 8. ve 9. derecede açık bulunan 100 adet İş Müfettişi Yardımcısı kadrolarına, Ankara’da yapılacak sınavla işin yürütümü yönünden görev yapmak üzere 25, iş sağlığı ve güvenliği yönünden görev yapmak üzere 50 maden, 25 inşaat yüksek mühendisi veya mühendisi olmak üzere, İş Müfettişi Yardımcısı alınacaktır.

-- * Bu mektubu, 2007 yılında kurulan ve üye sayısı şuan itibariyle yaklaşık 150.000 olan (Eylül 2014 itibariyle) Gönül Erleri Mail Grubu'muza üye olduğunuz için alıyorsunuz... * Arşivimize (BLOG) www.gonul-erleri.blogspot.com.tr adresimizden ulaşabilir, * Facebook Grubumuza www.facebook.com/groups/gonulerleri adresimizden katılım talebinde bulunabilir, * www.facebook.com/gonulerlerimailgrubu adresimizden de Facebook sayfamızı ziyaret edebilir, yorumlar ekleyebilirsiniz... * Grubumuzdan ayrılmak ve mail almak istemezseniz; banamektupgelmesin@hotmail.com adresimize "mail almak istemiyorum" yazmanız yeterlidir... (Lütfen; başka gruplardan, kişilerden aldığınız mailler ile Gönül Erleri Mail Grubu'muzdan aldığınız mailleri karıştırmayın ve hoşça kalın...) --- Bu iletiyi Google Grupları'ndaki "Gönül Erleri" grubuna abone olduğunuz için aldınız. Bu grubun aboneliğinden çıkmak ve bu gruptan artık e-posta almamak için gonulerleri+unsubscribe@googlegroups.com adresine e-posta gönderin.

yenidevir.com.tr

04 Eylül 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yenidevir Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yenidevir Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.