Metrika
Reklamı Kapat

Enginyurt: Ordu'dan Seçime Girersem Kazanırım

Yerel seçimler için adaylar açıklanmaya devam ederken, Demokrat Parti İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt'tan dikkat çeken bir çıkış geldi. "Ordu'dan seçime girersem kazanırım. CHP'li üst düzey yöneticilerle konuştum. Demokrat Parti Genel Başkanımız Gültekin Uysal'la 'konuşun' diye. İşte konuştukları Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile durum ne halde geldi" ifadelerini kullandı.

31 Mart seçimlerine az bir süre kala, partilerin adayları netlik kazanmaya başlarken Demokrat Parti (DP) Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt'tan gelen açıklama dikkat çekti.

Enginyurt Gerçek Gündem'e yaptığı açıklamada "Ordu'dan seçime girersem kazanırım. CHP'li üst düzey yöneticilerle konuştum. Demokrat Parti Genel Başkanımız Gültekin Uysal'la 'konuşun' diye. İşte konuştukları Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile durum ne halde geldi" dedi.

SOSYAL MEDYADAN ‘ORDU’LU PAYLAŞIM

Açıklamanın ardından sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulunan Enginyurt, "Kendi yol arkadaşlarını, bir kalemde silip atanlarla yol yürünmez. Doğru yolda yürüyenlerin, görünmez Orduları vardır. Selam olsun Doğru yolda, bizimle yürüyenlere" dedi.

26 Oca 2024 - 23:17 - Siyaset