Metrika
Reklamı Kapat

Grand Theft Auto (GTA) Online'da En İyi Sığınak (Bunker) Konumları

Grand Theft Auto (GTA) Online'da oyunun sunduğu tüm lüks özellikleri satın almak için para kazanmak oldukça önemli. Bunun için sığınak (Bunker) yani yer altı karargahını doğru yere inşa etmek gerekiyor. Peki bu Bunker (Sığınak)en iyi konumları nereler? İşte ayrıntılar:..

Grand Theft Auto (GTA) Online'da En İyi Sığınak (Bunker) Konumları
Grand Theft Auto (GTA) Online'da En İyi Sığınak (Bunker) Konumları
Haber albümü için resme tıklayın

Grand Theft Auto (GTA) Online'da para kazanmanın ilk yollarından birisi bir Bunker yani sığınak satın almaktır. GTA Online'da başlangıç için en iyi tercihlerden birisi olan sığınaklar bir nevi yer altı karargahıdır. Peki bu Bunker (Sığınak) ne işe yarar? Oyuncular sığınaklarını nerelere konumlandırmalı. İşte GTA Online'da en iyi Bunker (sığınak) konumları...

GTA Online'daki tüm sığınak konumları, üzerlerine sıçrayacak nakit parayla oyunculara benzersiz avantajlar ve dezavantajlar sunar. Sığınaklar daha fazla para kazanma ve karakterlerinde yükseltmeler de dahil olmak üzere oyunculara büyük avantajlar sunabilir.

GTA Online oyuncuları Los Santos ve Blaine County'nin çoğunu keşfedeceklerini göz önünde bulundurarak, en uygun konumu seçmek ve oyun içindeki en iyi Bunker'ı bulmak istiyor.

GTA Online'da en iyi sığınak yerini bulmak, hazırladığımız rehber ile biraz daha kolay olabilir.

Bunkerler Ne İşe Yarar?

Oyuncular sığınaklarını satın aldıklarında, Gunrunning Business'a erişebilirler. Buradan oyuncular, cephaneliklerini önerilen avantajlarla değiştirmelerini sağlayacak V2'ler de dahil olmak üzere silahlar ve yükseltmeler üretebilecekler. Oyuncular, üretilen silahları kâr amacıyla satabilir ve yeni silah ve araç modları kazanmak için araştırma görevlerinin kilidini açabilir. GTA Online'daki bir Bunker, yalnızca cephaneliklerini geliştirmek isteyen oyuncular ve Gunrunning Business'ta kazanmak için para kazanmak isteyenler için buna değer.

1 Paleto Orman Sığınağı

1.165.000 $

Grand Theft Auto (GTA) Online'da En İyi Sığınak (Bunker) Konumları

Yer: Procopio Promenade'nin batısında, Paleto Koyu'nun yakınında
Avantajı: En ucuz bunker
Dezavantaj: Los Santos'tan çok uzakta

Paleto Orman Sığınağı en ucuzudur ve yaklaşık 1.165.000 dolara mal olur. Bu sığınağın en ucuzu olmasının nedeni, kesinlikle diğer tüm yerlerden uzak olduğu için konumundan kaynaklanmaktadır. Haritanın en uç noktası olan Paleto Körfezi civarında.

Paleto Orman Sığınağı'nı çevreleyen el değmemiş ormanlık alanlara rağmen, yalnızca konuma bağlı olarak fiyatına değmez. Oyuncular buna değmesi için çok uzağa seyahat etmek zorunda kalacaklar ve Bunker'ın dışındaki açıkta ne kadar uzakta bulunurlarsa, kederlilere karşı o kadar fazla risk alırlar.

2 Raton Kanyonu Sığınağı

1.450.000 $

Yer: Calafia Karayolu Köprüsü ile Calafia Tren Köprüsü arasında
Avantajı: Daha Ucuz Sığınaklardan Biri
Dezavantaj: Dağlarda Yüksek, Ulaşılması ve Bırakılması Zor
Oyuncular 1.450.000 $ karşılığında Raton Canyon Bunker'ı satın alabilirler. Bir kez daha, bu Bunker, GTA Online'ın ana şehrinden oldukça uzakta ve korunan ormanlık alanlarda bulunuyor. Yüzeyler kayalık olduğu için harika bir yer değil ve burada araçlar ve kara hava araçları üzerinde araziyi geçmek zor.

Mesafe, bir Bunker'ın önemli bir yönüdür ve Raton Canyon Bunker çok uzaktadır, bu da oyuncuya bir Bunker için nispeten ucuz bir fiyat dışında sunacak pek bir şey değildir ve Raton Canyon Bunker'ı GTA Online'da satın almak için garip bir şey olarak pekiştirir.

3 Üzüm Çekirdeği Bunkeri

1.750.000$

Yer: Grapeseed Main Street'teki McKenzie Field Uçak Pisti'nin Batı Yakası
Avantajı: Daha Ucuz Seçenek
Dezavantaj: Bir Gölle Ayrılmış

Blaine County kuru ve sessizdir, bu da biraz yalnızlık isteyen oyuncular için mükemmel olabilir. 1.750.000$'lık bir fiyatla, Üzüm Çekirdeği Bunker, GTA Online'daki diğer Bunker konumlarından oldukça uzakta olsa bile oyuncunun elinde olabilir ve bu da oyuncuları acımasız karakterler için bir hedef haline getirebilir.

Bu sığınak bir gölle çevrilidir ve Chilliad Dağı'na Los Santos gökdelenlerinden daha yakın bir konumdadır. Barışı koruyabilecek veya şehirden çöle koşan oyuncuyu uzun bir hedef haline getirebilecek her şeyin makul bir şekilde dışında.

4 Route 68 Sığınağı

$ 1,950,000

Yer: Route 68 Yaklaşımının Kuzeyi, Joshua Yolu'nun Batısı
Avantajı: Diğer Sığınaklardan ve Tesislerden Güvenli Alan
Dezavantaj: Sandy Shores sığınaklarının en uzağı
Route 68 Bunker, 2 milyon dolardan sadece utangaç ve 1,950,000 dolara mal oluyor. Oyuncunun GTA Online'da satın alabileceği diğer yerlere oldukça yakın ve Sandy Shores Havaalanı'na oldukça yakın. Ancak, bu önemli varış noktasına daha da yakın başka Sığınaklar var.

GTA Online'da sıkılan oyuncular, işleri renklendirmek için aşağıdaki harika aktiviteleri denemelidir.
Her Sığınak bir nükleer kale olabilir, ancak Route 68 Sığınağı'na ulaşmak oldukça zordur. Devasa bir toprak yolu ve buraya gelmeye çalışan oyuncunun ilerlemesini engelleyebilecek bir sürü ağacı var.

5 Lago Zancudo Sığınağı

$ 1,550,000

Yer: Fort Zancudo'nun Batı Yakası
Avantajı: Fort Zancudo yakınında
Dezavantaj: Fort Zancudo'dan bir jet çalmadıkça her şeyden uzak
Zancudo, bu Bunker'ın sahiplerini komşu yapacak askeri bir hava üssü olan Fort Zancudo sayesinde oyuncular için popüler bir destinasyondur. Lago Zancudo Bunker, iyi bir Bunker için iyi bir fiyat olan 1.550.000 dolara mal oluyor. Los Santos'a geri dönecek ana otoyolların hemen yakınında ve bir askeri üssün karşısında.

Askeri üssün önemi, Fort Zancudo'ya girmenin ve gerçek bir rock yıldızının nedeni olan askeri bir jeti çalmanın çok zor olmamasından kaynaklanıyor. Bu jet, kederliler için caydırıcı olarak veya GTA Online'daki en iyi arabalardan çok daha hızlı bir varış noktasına ulaşmak için kullanışlı olabilir.

6 Grand Senora Petrol Sahaları Bunkeri

$ 2,035,000

Yer: Joshua Yolu ile Sandy Shores Havaalanı'nın batısında
Avantajı: Sandy Shores Havaalanına Yakın
Dezavantaj: Pahalı Konum

Çöl, özellikle yasadışı çeşitlerden kargo boşaltmak için güvenli bir yer olabilir. Grand Senora Petrol Sahaları Sığınağı 2.035.000 dolara mal oluyor ve arazi araçlarında dolaşmak için bol miktarda açık alana veya bir jet veya helikopterde uçuşun keyfini çıkarmak için bol miktarda boş alana sahip.

Grand Theft Auto Online'daki 9 tesisin tamamından bu, oyuncular için en iyi seçenek olan bir sıralamadır
Grand Senora Petrol Sahaları Sığınağı, Sandy Shores Havaalanı'ndan çok uzakta değil, bu da trafik karmaşasını atlaması ve gökyüzüne yapışması gereken oyuncular için büyük bir avantaj. Ancak, yakındaki yollar kullanmak için en iyisi değil.

7 Thomson Hurdalık Bunkeri

$ 2,290,000


Yer: Grand Senora Çölü, Tomson Hurdalığı'nın kuzeydoğusunda
Avantajı: Sandy Shores Havaalanına Yakın
Dezavantaj: Oldukça dağınık, pahalı
Blaine County'deki bu olasılık oyuncuya 2.290.000 dolara mal olacak ve buna değip değmeyeceğini düşünmeleri gereken bir şey. Ana otoyollara ve tren raylarına yakındır ve hatta Sandy Shores Havaalanı'na orta bir mesafededir, ancak yüksek bir fiyat etiketi için, görevleri daha az sinir bozucu hale getirmek için mil farkına değer mi??

Thomas Scrapyard Bunker hiçbir şekilde yatırım yapmak için kötü bir yer değildir, ancak GTA Online'daki diğer Bunker seçeneklerinin çok dışında olmayan bir şey için oldukça yüksek bir fiyat etiketine sahiptir.

8 Çiftlik Evi Sığınağı

$ 2,375,000

Yer: Grand Senora Çölü'ndeki Bolingbroke Hapishanesi'nin güneyinde
Avantajı: Sessiz Alan
Dezavantaj: diğer sığınakların yakınında, ıssız alan

GTA Online'ın Grand Senora Çölü bölgesinde bir genişlik var ve bu bölgedeki çok sayıda Bunker ile bir şekilde kullanılıyor. Grubun daha pahalı Bunker'ı, 2,375,000 $ 'lık bir fiyata sahip olan Çiftlik Evi Sığınağı'dır.

Ana otoyollara en yakın sığınaktır ve keşif hapishanesinin hemen yanındadır. Sıralamasının nedeni, çok yüksek bir fiyat olması, ancak farklı fiyatlar için geniş bir Bunker lokasyonları kümesinde olduğu düşünüldüğünde, fark için fazla bir şey sunmamasıdır.

9 Grand Senora Çöl Sığınağı

2.120.000 Dolar

Yer: Grand Senora Çölü'ndeki Sandy Shores Havaalanı'nın batısı
Avantajı: Sandy Shores Havaalanı'na yakın
Dezavantaj: Pahalı, Çölde
Sandy Shores Havaalanı'na yakın bir yerde bulunan bir diğer Sığınak, Grand Senora Çöl Sığınağı'dır. Bu, diğerlerinden bir veya iki mil daha yakın olsa da, ana yollara geri dönmenin daha kolay bir zamanı olduğu için 2.120.000 $ 'lık artan fiyatı çok iyi garanti edebilir.

Grand Senora Desert Bunker, GTA Online'da sahip olmak için kötü bir mülk değildir ve bulunduğu bölgeye göre kesinlikle avantajları vardır. Oyunun daha erişilebilir alanlarından biridir.

Grand Theft Auto (GTA) Online'da En İyi Sığınak (Bunker) Konumları

10  Duman Ağacı Yol Sığınağı

$ 2,205,000

Yer: Duman Ağacı Yolu ile Hiçbir Yer Yolu arasında
Avantajı: Sandy Shores'a yakın
Dezavantaj: Los Santos'tan oldukça uzak, Pahalı

2.205.000 dolarlık fiyat etiketi ile Smoke Tree Road Bunker, neden bu kadar yüksek fiyatlandırıldığına dair ilginç bir durum ortaya koyuyor ve kuşkusuz oldukça iyi bir durum. Sadece GTA Online'da satın alınabilecek diğer yerlere ve mülklere yakın olmakla kalmaz, aynı zamanda bir komşusu olan Sandy Shore Havaalanı da vardır.

Oyuncular bu Havaalanında askeri jetler bulamayacak olsalar da, onları buraya gelmeleri için kesinlikle arayabilirler. Alternatif olarak, rastgele gelen başka yumurtlama seçenekleri de vardır. Smoke Tree Road Bunker'dan otoyollara kolay bir toprak yolculuğu.

25 Oca 2024 - 01:37 - Teknoloji