Metrika
Reklamı Kapat

Erdal Beşikçioğlu CHP'den aday oldu! Parti Sözcüsü Deniz Yücel açıkladı!

Siyasi partiler, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik adaylarını açıklarken CHP'de Ankara Etimesgut Belediye Başkanı adayı olarak oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nu açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 31 Mart 2024'teki yerel seçimlere yönelik aday belirleme sürecini devam ettirirken 242 seçim bölgesi için belediye başkanı adaylarını açıkladı.

ETİMESGUT BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU!

Ankara'nın Etimesgut belediye başkan adayı olarak tiyatro ve sinema oyuncusu Erdal Beşikçioğlu'nun açıklanmasının ardından, iddiaların ortaya çıkmasıyla ilgili CHP Sözcüsü Deniz Yücel, gazetecilere şu açıklamalarda bulundu:

"Erdal Beşikçioğlu adaylaşmıştır. Herhangi bir kriz söz konusu değildir. Bugün belirlenen 242 adayımız ve geçmişte PM’de belirlediğimiz adaylarımız MYK’nın ve PM’nin süzgecinden geçilerek, örgütlerimizden görüşler alınarak belirlenmiş ve PM kararıyla adaylaşmış arkadaşlarımızdır. Herhangi bir kriz söz konusu değil. Başka adaylar farklı iddialar ortaya koymuş olabilirler. PM kararıyla Erdal Beşikçioğlu, Etimesgut adaylığına uygun görülmüştür."

11 Oca 2024 - 10:33 - Siyaset